Početna

Seniorsko prvenstvo Srbije u “A” klasi i kadetsko prvenstvo u disciplini low kick, Novi Pazar, 02.04.2016.

Nis i Novak Pazar

Na seniorskom Prvenstvu Srbije u najjačoj “A” klasi i kadetskom prvenstvu u disciplini low kick, održanom u Novom Pazaru 02.04.2016. godine, takmičari Kik boks kluba “Niš” još jednom su osvojili pehar za najbolji klub u Srbiji, kao i pehar za najboljeg takmičara prvenstva koji je pripao Novaku Raduloviću, osvajaču zlatne medalje u konkurenciji seniora do 71 kg. Radulović je zabeležio ubedljive pobede protiv iskusnog Antića iz Vranja i u najboljem meču prvenstva po oceni publike u finalu ubedljivo slavio protiv odličnog Keljanovića.

Pored 2 pehara, nišlije su osvojile ukupno 12 medalja: 5 zlatnih, 4 srebrne i 3 bronzane medalje.

OSVAJAČI MEDALJA – SENIORI “A” KLASA:

1. Novak Radulović, 71 kg ZLATNA medalja i PEHAR ZA NAJBOLJEG BORCA PRVENSTVA
2. Vukašin Obradović, 86 kg bronzana medalja
3. Milica Vučić, +70 kg bronzana medalja.

Novak Radulovic zlato i najbolji borac

Prvenstvo u “A” klasi je bilo izborno za sastav seniorske reprezentacije Srbije, koja će učestvovati na Prvenstvu Balkana, Svetskom kupu i Prvenstvu Evrope ove godine.
Naredno takmičenje za takmičare KBK “Niš”, je juniorsko prvenstvo Srbije u K1, koje će se održati u Beogradu 16.04.2016. godine, i biće izborno takmičenje za sastav juniorske reprezentacije Srbije.

O klubu

🥊KIK BOKS KLUB “NIŠ” – NAJBOLJI KLUB U SRBIJI

🥊 OSNOVAN 2007. godine

🥊OSNIVAČ I TRENER: Srdjan Radulovic – selektor i trener reprezentacije Srbije

🥊 KIK BOKS KLUB “NIS” -AKTUELNI APSOLUTNI SAMPIONI SRBIJE I CENTRALNE SRBIJE

🥊 KIK BOKS KLUB “NIS” -VISESTRUKI SAMPIONI SRBIJE U K-1, LK, FC, KL

🥊KIK BOKS KLUB “NIS” -TAKMICARI KLUBA SU OSVOJILI REKORDNIH PREKO 130 KIK KLUPSKIH PEHARA, I PREKO 100 PEHARA ZA NAJBOLJE BORCE PRVENSTVA.

🥊KIK BOKS KLUB “NIS” – VIŠESTRUKI OSVAJAČ “BALKANS BEST FIGHTERS” TURNIRA

🥊 KIK BOKS KLUB “NIŠ” – U PROSEKU GODINIŠNJE SE OSVOJI OD 120-160 MEDALJA, SVAKE GODINE 20-25 SAMPIONA SRBIJE-SVETSKI ŠAMPIONI -EVROPSKI ŠAMPIONI – BALKANSKI ŠAMPIONI… 8 PROFESIONALNIH POJASEVA – Novak Radulović