Početna

ŠAMPIONSKA 2016. KBK “NIŠ”

Takmičari Kik boks kluba “NIŠ”, i u 2016. godini,  ponovili su vrhunske rezultate iz predhodnih godina.

u 2016. godini, osvojena je 141 medalja (69 zlatnih, 47 srebrnih i 25 bronzanih).

• Svetsko juniorsko prvenstvo: (1 zlatna,2 srebrne)
  • Evropsko seniorsko prvenstvo: (1 bronzana)
  • Prvenstvo balkana: (2 zlatne, 1 srebrna)
  • Balkans Best Fighters Cup: (9 zlatnih, 2 srebrne i 3 bronzane)
  • Prvenstva Srbije: (20 zlatnih, 22 srebrne i 17 bronzanih)
  • Prvenstva centralne Srbije:  15 zlatnih, 12 srebrnih i 4 bronzane)
  • Profesionalni i revijalni mečevi: (22 zlatne i 8 srebrnih).

Od ukupno 12 takmičenja održanih na nivou Srbije i centralne Srbije, pehar za najbolji klub Kik boks klub “Niš” osvajao je čak 7 puta, kao i na međunarodnom turniru “Balkans Best Fighters”:

7. prvenstvo centralne srbije (seniori, juniori, kadeti i pioniri)-full contact
  8. internacionalni cup”balkans best fighters”.

Međunarodni Kik boks turnir „Balkans Best Fighters“ i K-1 revija „Trofej Niša“ obeležili kraj 2016. u Nišu.

Pojedinačni učinak takmičara:

Svetski juniorski šampion postao je Nikola Lazarević,

Danilo Ratkić i Stefan Paunović – osvojili su srebrne medalje

Evropsku bronzu za seniore osvojio je Novak Radulović

Šampioni Balkana postali su Novak Radulović i Nikola Lazarević, srebro je osvojio Stefan Paunović.

Novak Radulović osvojio je pehar za najboljeg borca seniorskog prvenstva srbije “a” klasa.

Nikola Lazarević osvojio je pehar za najboljeg borca juniorskog prvenstva centralne Srbije.

Darko Stevanović osvojio je pehar za najboljeg borca seniorskog prvenstva centralne Srbije “b” klasa.

O klubu

🥊KIK BOKS KLUB “NIŠ” – NAJBOLJI KLUB U SRBIJI

🥊 OSNOVAN 2007. godine

🥊OSNIVAČ I TRENER: Srdjan Radulovic – selektor i trener reprezentacije Srbije

🥊 KIK BOKS KLUB “NIS” -AKTUELNI APSOLUTNI SAMPIONI SRBIJE I CENTRALNE SRBIJE

🥊 KIK BOKS KLUB “NIS” -VISESTRUKI SAMPIONI SRBIJE U K-1, LK, FC, KL

🥊KIK BOKS KLUB “NIS” -TAKMICARI KLUBA SU OSVOJILI REKORDNIH PREKO 130 KIK KLUPSKIH PEHARA, I PREKO 100 PEHARA ZA NAJBOLJE BORCE PRVENSTVA.

🥊KIK BOKS KLUB “NIS” – VIŠESTRUKI OSVAJAČ “BALKANS BEST FIGHTERS” TURNIRA

🥊 KIK BOKS KLUB “NIŠ” – U PROSEKU GODINIŠNJE SE OSVOJI OD 120-160 MEDALJA, SVAKE GODINE 20-25 SAMPIONA SRBIJE-SVETSKI ŠAMPIONI -EVROPSKI ŠAMPIONI – BALKANSKI ŠAMPIONI… 8 PROFESIONALNIH POJASEVA – Novak Radulović