NIŠU ČETIRI PRVAKA BALKANA
NOVAK SENIORSKI ŠAMPION BALKANA
JOVANA, LAZAR I STEFAN JUNIORSKI PRVACI

Balkansko Prvenstvo 11

Osvajanjem 4 zlatne medalje na Prvenstvu BALKANA održanom od 26-28.06.2015.godine u Nišu, napravljen je veliki uspeh niških reprezentativaca . Takmičenje je održano u konkurenciji seniora i juniora u ringovnim disciplinama K1 i Low kick, kao i u kick light borbama bez nokauta. U generalnom plasmanu Srbija je zauzela 1. mesto ispred Bugarske, Bosne i Hercegovine i drugih…

Titulu šampiona Balkana u low kick-u do 67 kg, u konkurenciji seniora osvojio je Novak Radulović, koji je medaljama sa juniorskih svetskih i evropskih takmičenja dodao i medalju sa Balkanskog prvenstva, i tako uspešno nastavio pobednički niz i u seniorskoj konkurenciji.

Jovana Ignjatović je osvajanjem zlatne medalje u low kick-u, nastavila dominaciju u konkurenciji juniorki do 65 kg.

Lazar Lazarević je na svom prvom međunarodnom nastupu osvojio zlatnu medalju u konkurenciji juniora do 54 kg,u low kick-u.
Junior Stefan Paunović je u kick light disciplini osvojio zlato do 74 kg.

9. Lazar Stojanović, 89 kg. (bronzana medalja)-seniori

Srpski reprezentativci će od 03-15.08.2015. godine biti na pripremama reprezentacije koja će učestvovati na juniorskom Prvenstvu Evrope u Španiji i na seniorskom Svetskom prvenstvu u Beogradu.

O klubu

🥊KIK BOKS KLUB “NIŠ” – NAJBOLJI KLUB U SRBIJI

🥊 OSNOVAN 2007. godine

🥊OSNIVAČ I TRENER: Srdjan Radulovic – selektor i trener reprezentacije Srbije

🥊 KIK BOKS KLUB “NIS” -AKTUELNI APSOLUTNI SAMPIONI SRBIJE I CENTRALNE SRBIJE

🥊 KIK BOKS KLUB “NIS” -VISESTRUKI SAMPIONI SRBIJE U K-1, LK, FC, KL

🥊KIK BOKS KLUB “NIS” -TAKMICARI KLUBA SU OSVOJILI REKORDNIH PREKO 130 KIK KLUPSKIH PEHARA, I PREKO 100 PEHARA ZA NAJBOLJE BORCE PRVENSTVA.

🥊KIK BOKS KLUB “NIS” – VIŠESTRUKI OSVAJAČ “BALKANS BEST FIGHTERS” TURNIRA

🥊 KIK BOKS KLUB “NIŠ” – U PROSEKU GODINIŠNJE SE OSVOJI OD 120-160 MEDALJA, SVAKE GODINE 20-25 SAMPIONA SRBIJE-SVETSKI ŠAMPIONI -EVROPSKI ŠAMPIONI – BALKANSKI ŠAMPIONI… 8 PROFESIONALNIH POJASEVA – Novak Radulović