Seniorsko prvenstvo Srbije, kik boks, Vlasotince, 09.05.2015.

Nis-najbolji-u-Srbiji09052015

Na seniorskom Prvenstvu Srbije u kik boksu (low kick), održanom 09.05.2015. godine u Vlasotincu, takmičari Kik boks kluba “Niš” su osvojili pehar za najbolji klub u Srbiji, osvojivši 12 medalja: 2 zlatne, 4 srebrne i 6 bronzanih.

Novak Radulović je još jednom potvrdio dominaciju u kategoriji do 67 kg, pobedivši svoje protivnike prekidima ili ubedljivo na poene u veoma jakoj konkurenciji i po 13 put osvojivši prvenstvo Srbije.

Lazar Stojanović je prikazanim borbama zasluženo osvojio zlatnu medalju do 91 kg.

Stefan Živić u apsolutnoj kategoriji u svom prvom nastupu na prvenstvu Srbije nagovestio je uspešnu kik boks karijeru, ali je zbog povrede kolena u polufinalnom meču, finale predao bez borbe i ovoga puta stao na srebrnoj medalji.

1. Novak Radulović, 67 kg. (zlatna medalja)
2. Lazar Stojanović, 91 kg.(zlatna medalja)
3. Aleksandar Veljković, 57 kg. (srebrna medalja)
4. Saša Lalić, 60 kg.(srebrna medalja)
5. Marko Novaković, 86 kg.(srebrna medalja)
6. Stefan Živić, +91 kg.(srebrna medalja)
7. Nikola Milenković, 67 kg.(bronzana medalja)
8. Darko Stevanović, 71 kg.(bronzana medalja)
9. Miodrag Potić, 86 kg.(bronzana medalja)
10. Stevan Šubarić, 86 kg(bronzana medalja)
11. Vuk Stojanović, 91 kg.(bronzana medalja)
12. Marko Đorđević, +91 kg.(bronzana medalja)

Medalje nisu osvojili Dimitrije Đorđević-67, Miroljub Miljković-81, Aleksandar Perić -81 kg.

U nedelju će se takođe u Vlasotincu održatii juniorsko i kadetsko prvenstvo Centralne Srbije u low kick-u.