NIŠKI KIKBOKSERI NA “TROFEJU ZAJEČARA”

zajecar

Na međunarodnom kik boks turniru “TROFEJ ZAJEČARA”, koji se održava u subotu 13.02.2016.godine, u SRC “Kraljevica” u Zaječaru, pored takmičara iz Skoplja, Kraljeva, Negotina, Kladova, Kosovske Mitrovice i Zaječara, na turniru će učestvovati i predstavnici Kik boks kluba “Niš”.

Posle uspešno završenih priprama na Borskom jezeru, ovo će biti prvi mečevi kikboksera “Niša” u 2016.godini, i prva provera pred početak takmičarske sezone koja počinje već 21.02.2016. godine, prvenstvom u K1 disciplini.

UVODNI MEČEVI:

1. Luka Stanisavljević (KBK „Kladovo-Đerdap“) – Ognjen Mitrović (KBK „Niš“Niš)-pioniri-37 kg.

2. Vukašin Mladenović (KBK „Morava“ V.Han) – Petar Radenković (KBK „028“K. Mitrovica)pioniri-47 kg.
3. Danijel Miljković(KBK „028“K. Mitrovica) – Mateja Kuhta (KBK „Niš“Niš)-
kadeti-71 kg.
4. Filip Andrić (KBK „Despot Jovan Oliver“ Kraljevo) – Aleksa Dimitrijević (KBK „Niš“Niš)-kadeti 60 kg.
5. Uroš Mladenović (KBK „Morava“ V. Han) – Marko Milosavljević (KBK „Hajduk Veljko“ Negotin)-juniori-63,5 kg.

GLAVNE BORBE:

1. Damjan Zdravkovski (KBK „Gorila“- Skoplje) – Filip Stefanović (KBK „028“K. Mitrovica)- seniori 71 kg.
2. Ivan Đorđević (KBK „Hajduk Veljko“- Negotin) – Vuk Stojanović (KBK „Niš“-Niš)-seniori 91 kg.

3. Dejan Stankovski (KBK „Gorila“ -Skoplje) – Mladen Kitić (KBK „Niš“-Niš)-seniori 75 kg.
4. Dušan Čimev (KBK „Gorila“- Skoplje) – Petar Bošković (KBK „Niš“-Niš)-seniori 81 kg.

5. Uroš Čingelić (KBK „Despot Jovan Oliver“-Kraljevo) – Ognjen Mitrović (KBK „Niš“-Niš-pioniri 37 kg.
6. Njegoš Živić (KBK „028“-K. Mitrovica) – Mladen Stojanović (KBK „019“-Zaječar)-seniori 75 kg.

7. Darko Ristić (KBK „Morava“- V.Han) – Danilo Ratkić (KBK „Niš“-Niš)-juniori 67 kg.
8. Milan Nikolić („Miloš Obilić“-Trgovište)- Aleksandar Dinić („019“-Zaječar)-seniori 91 kg.

9. Filip Slivjanoski (KBK „Gorila“ -Skoplje) – Novak Radulović (KBK „Niš“- Niš)-seniori 75 kg.
10.Dimitrije Đorđević (KBK „Niš“-Niš) – Nikola Milenković (KBK „019“- Zaječar)-seniori 71 kg.

 

Uvodne borbe počinju u subotu od 17h, dok su GLAVNE BORBE na programu od 18 časova.